Nápověda

Jak najít mé fotky ze závodu?

Pro usnadnění nalezení fotek se vás snažíme u nových závodů identifikovat podle startovního čísla. Pokud se nám to podaří, nalezení vaší fotky je otázka dvou kliků.

1. vyberte závod, který jste absolvovali
2. do vyhledávacího pole zadejte vaše startovní číslo
3. zkontrolujte si fotku v detailu a stáhněte si ji

Pokud se po zadání startovního čísla nezobrazí vaše fotky? Nezoufejte!
Ne vždy se nám podaří vás identifikovat (startovní číslo na zádech). Všechny nerozpoznané závodníky řadíme pod číslo 000. Vyzkoušejte tedy:

1. vymazat výsledky vyhledávání
2. zadat číslo 000
3. projít výsledky a najít se

Pokud ani tak se nenaleznete, je možné že se jedná o starší závod, který zpětně neindexujeme. Není nic jednoduššího než si prohlédnout celou galerii a poznat se podle oblečení.

Jak koupit fotku?

Pokud jste se nalezli a fotka se vám líbí, gratulujeme! Ještě zbývá si fotku zakoupit a okamžitě stáhnout. V detailu fotografie si vyberete licenci a velikost. Pokud ji chcete jen pro sebe, vyberte osobní použití.
Většinou si můžete vybrat ve dvou rozlišeních. 
* 1400px je rozlišení vhodné pro použití na webu nebo sociálních sítí
* tiskové rozlišení je maximální rozlišení dané fotografie. Z tohoto rozlišení můžete tisknout fotografie v téměř neomezené velikosti

Občas u vaší fotky může chybět možnost koupit tiskové rozlišení. Je to dáno tím, že fotografie není v potřebné špičkové kvalitě pro tisk. Klademe důraz na kvalitu a nechceme vám prodat fotku, za kterou si zcela nestojíme. Nicméně vás nechceme připravit o facebook momentku v nižším rozlišení.

Jak zaplatit?

V současné době podporujeme platební bránu PayPal. Ta vám umožní zaplatit nejen účtem PayPal, ale zejména rychle a jednoduše jakoukoliv platební kartou. Tyto metody umožňují, že fotografii budete mít po zaplacení ihned k dispozici ke stažení.

Pokud nemáte možnost platit online, kontaktujte nás. Určitě domluvíme alternativní způsob platby, včetně převodu na účet.